Ślub i wesele w kolorze fioletu - nasza propozycja na ten sezon.

Fiolet to niewątpliwie jeden z najbardziej wyrazistych i charakterystycznych kolorów z całej palety barw. Powstaje z połączenia barwy żółtej i zielono-niebieskiej. Osoby, które preferują ten kolor są wrażliwe, uczuciowe i posiadają dobrą intuicję, która przydaje się w codziennym życiu. Zdarza się, że jest dominującą barwą w wielu aranżacjach pełniąc funkcję koloru przewodniego. 


Dekoracje z fioletem są niezwykle urodziwe i efektowne. Fiolet na stole okolicznościowym doskonale współgra z elementami kremowymi oraz bielą obrusu i zastawy stołowej. 
Główną ozdobą fioletowo-kremowej dekoracji stołu weselnego jest wysokie i rozłożyste drzewko z pięknymi zielonymi liśćmi oraz zwisającymi kwiatostanami o barwie nawiązującej do koloru przewodniego.


Dodatkowym elementem ozdobnym są mieniące się girlandy zarówno przezroczyste jak i fioletowe. 

 Na uroczystym stole koniecznie powinny znaleźć się świece, których ciepłe światło nadaje przepiękny i romantyczny nastrój. W tej aranżacji wykorzystano świece pieńkowe oraz świece pływające w specjalnej, dużej misie do świec pływających. 

Świece pieńkowe umieszczone są w świeczniku „płaski dysk”. Jest to świecznik na długiej szklanej nóżce i niewysokim kielichu, w którym znajduje się kremowa świeca obsypana dookoła fioletowymi diamencikami.


 Bardzo ciekawym detalem są świeczniki Bubble, których atrakcyjny i nowoczesny kształt przyciąga uwagę gości. 


Na powierzchni znajdują się wypuklenia wyglądające jak bąble, na których, w niespotykany sposób, załamują się promienie światła emitowanego z świec. 

Kieliszki do wódki zostały wybrane z Kolekcji Fioletowej: mają fioletowe, satynowe wstążki z broszkami wysadzanymi lśniącymi cyrkoniami. 


Jak na każdym stole okolicznościowym, tak i na tym, nie brakuje serwetek. Finezyjnie złożone serwetki są koloru fioletowego i kremowego. 


Urzekającym akcentem są także błyszczące, fioletowe diamenciki rozsypane na białym obrusie pomiędzy kieliszkami, świecami i innymi elementami dekoracji. 

Na stole swoje miejsce znajdują prezenciki dla gości. Są to personalizowane pudełeczka wykonane z papieru ozdobione satynową wstążeczka. Zaproszeni goście będą zachwyceni, kiedy otrzymają słodki upominek w postaci, np. migdałów w tak pięknym opakowaniu. Wybór i wykonanie dekoracji ślubno-weselnych jest niezwykle interesujące i ciekawe. Każda aranżacja może wyglądać zupełnie inaczej, chociażby różnić się może wybraną kolorystyką. Barwa dekoracji zależy od upodobań Pary Młodej. Jednym z modnych w tym roku kolorów jest fiolet, który przepięknie komponuje się z dodatkami o barwie kremowej. Fioletowe dekoracje są delikatne, finezyjne, wysublimowane i bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o dominujący kolor na stołach weselnych.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Facebook: dołącz do nas
YouTube: zobacz nasze filmy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!