Ślubne trendy na 2012 - relacja z targów ślubnych w Poznaniu

Jestem świeżo po wizycie na poznańskich targach ślubnych i chciałabym podzielić się z Wami moimi zachwytami nad propozycjami firm ślubnych na nowy sezon 2012.
Wiele firm stanęło naprawdę na wysokości zadania i zaprezentowało nowe, odkrywcze rzeczy. To super, że w Polsce wiele branż ślubnych dorównuje już poziomowi na zachodzie, naprawdę możemy być dumni. Jeśli sięgniemy po takie firmy, które naprawdę starają się, aby zadowolić klientki i zaproponować oryginalne, nowatorskie rozwiązania, możemy spać spokojnie, że nasze marzenia o pięknym ślubie się ziszczą:-)
Mój zachwyt - na początek- wzbudziły kwiaciarnie, które zaproponowały naprawdę piękne bukiety ślubne, oto kilka przykładów firmy, która przygotowała bukiety na stoisko Cymbeline: niestety firma słabo się podpisała, więc nie mogę polecić z nazwy:-( 
Może się zgłosi, to podpiszę:-)
Autorka poniższych bukietów zgłosiła się do mnie, więc z przyjemnością podpisuję: bukiety wykonała Pani Justyna Liczbińska, właścicielka Pracowni Florystycznej "Fiorino" z Baranowa:
 oraz piękne, oryginalne bukiety kwiaciarni Gardenia:

 
 
 oraz dwa naprawdę wyjątkowe, jak dla mnie, bukiety z Kwiatowni:


Bukiety ślubne i torty weselne, to chyba moje 2 największe odkrycia tych targów, ale jak poprzeglądam wszystkie zdjęcia, które zrobiłam, to pokażę jeszcze inne ciekawe przykłady.
Torty na wesele - absolutne zaskoczenie i zachwyt! Propozycja cukierni Karpicko: proste, stylowe i z klasą. Oszczędne w dekoracjach, wielkościowo chyba na mniejsze przyjęcia, wszystkie białe, bez zbędnych ozdobników. Prezentowały się naprawdę oryginalnie, jak smakowały? trudno powiedzieć:-) ale jeśli tak jak wyglądały, to polecam:) Szczególnie spodobał mi się pomysł tortu złożonego z mniejszych "torcików" - jeśli każdy gość otrzymałby takie małe cukiernicze cacko - to bosko!


 cdn. zapraszam:-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!