Latające Lampiony Spełnionych Życzeń

  

Jak zapewnić gościom dobrą zabawę na weselu?

Wesele, jeśli nie zapewnia dobrych atrakcji dla gości może przerodzić się w nużącą imprezę. Warto zaplanować coś ciekawego, co oderwie gości zza stołów i wprowadzi element zaskoczenia w długą weselną noc. Najlepiej, aby była to atrakcja w której zaproszeni goście sami wezmą udział i będą się przy tym dobrze bawili.
Jako doskonały przerywnik wesela polecamy Lampiony Spełnionych Życzeń. Są niezwykle widowiskowe na nocnym niebie i jednocześnie pozwalają zaangażować się gościom w wypuszczanie lampionów. Wywierają niezwykłe wrażenie na wszystkich osobach, które uczestniczą w wypuszczaniu lampionów. Czasami zdarza się, że lokale weselne wnoszą sprzeciw na wypuszczanie lampionów. 
W czerwcu tego roku w Poznaniu miał miejsce event na którym wypuszczono jednocześnie ponad 11 tysięcy lampionów – i nic nikomu się nie stało! Jeśli lampiony są wypuszczane z ostrożnością są bezpieczne dla ludzi i otoczenia. Kiedy w niebo poszybowało ich tysiące wszystkim zaparło dech w piersiach – był to naprawdę niezwykły widok!
Wypuszczając Lampion Spełnionych Życzeń nie zapomnijcie wypowiedzieć swoje życzenie, ponieważ w noc Waszego wesela – spełni się na pewno!i efekt końcowy w Poznaniu:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.