Dekoracje stołów weselnych - Różowe Marzenie Pełne Słodyczy

 Przygotowaliśmy dla Was aranżacje stołów w dekoracjach weselnych, tak, abyście mogli zobaczyć jak wyglądają na stołach wszystkie dekoracje, które proponujemy Wam w sklepie. Wszystkie elementy, które pokazujemy na zdjęciach są do kupienia u nas, a teraz możecie zobaczyć je jak mogą wyglądać użyte na stołach.
Przygotowaliśmy 6 kompozycji, które łączą w sobie 2 cechy: są w kolorach, które Pary Młode wybierają najchętniej i jednocześnie pokazują innowacyjne pomysły, jak można wykorzystać różne elementy dekoracyjne, aby zbudować całość w jednym stylu.
Ja sama inspiruję się i zachwycam dekoracjami, które oglądam na zachodnich stronach czy blogach. Bardzo się cieszę, że teraz u nas mamy już w Polsce te wszystkie ciekawe akcesoria z których można wyczarować coś naprawdę interesującego. 
Staraliśmy się bardzo, aby dekoracje były oryginalne i eleganckie. Będę wdzięczna za wszystkie Wasze opinie, jak oceniacie czy nam się to udało? 
Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tych aranżacji oraz zdjęć!
Specjalne podziękowania składam dla Pani Sylwii z Hotelu Remes w Opalenicy za udostępnienie przepięknych wnętrz sali bankietowej do sesji zdjęciowej. Jeśli planujecie wesele w doskonałym stylu, a potem wypoczynek w zmysłowym SPA, to szczerze polecam to przepiękne miejsce: www.hotelremes.pl


Naszą opowieść o dekoracjach na wesele niech rozpocznie faworyt Panów Fotografów, czyli:
Różowe Marzenie Pełne SłodyczyJest to aranżacja, której motywem przewodnim są elementy pod hasłem ROMANTYCZNE. Użyto więc delikatne, drobne różowe kwiatki oraz elementy dekoracyjne z drobnymi różyczkami: świece, kule porcelanowe. Słodyczy dodają urocze lizaczki w różowe serduszka, pojemniczki z bańkami mydlanymi, śliczne torebeczki z różowymi kokardkami, czyli wszystko co kojarzy mi się z dziewczęcym dzieciństwem i różowymi kreacjami małych księżniczek, które teraz stają na ślubnym kobiercu...
A oto składowe tej aranżacji:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!