POMÓŻ - razem z nami

Sklep działa pięknie, dla nas świeci słońce. Mamy zdrowe dzieci, własną firmę, jest śmiech i radość. Teraz jest czas dla nas na podzielenie się naszym sukcesem z innymi.

Postanowiliśmy pomóc chorej Marysi Szaraniec, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, a jej rodzice są w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Jeśli tylko pieniądze są przeszkodą w tym, aby uratować choć jedno chore dziecko - to POMÓŻMY.

Chcemy, aby dla Marysi także świeciło słońce przez całe jej życie, by mogła kiedyś założyć piękną, białą suknię i o własnych siłach pójść do ślubu, tak jak marzy każda kobieta. By spełniły sie jej wszystkie marzenia, których teraz przeszkodą jest jej choroba.

Od dzisiaj przeznaczamy CAŁY ZYSK ze sprzedaży naszego najlepszego produktu Puszeczki słodkości (cóż za zbieg okoliczności:-)) DLA MARYSI.


Reszta w Waszych rękach - pomóżcie z nami. Kupując puszeczkę w naszym sklepie wspomożecie jej rehabilitację, przywrócicie jej zdrowie, podarujecie jej marzenia i godne życie. Ślub to najpiękniejszy moment w życiu, podzielcie się radością tego dnia jeszcze z kimś.

Nie musicie kupować Puszeczek dla wszystkich gości, możecie je przeznaczyć np. tylko dla świadków, rodziców...Każda złotówka będzie pomocna.
Dziękujemy Wam za Wasze serce, za Wasz czas, za gest, za przemyślenie tego, za pomoc. DZIĘKUJEMY.


Kinga i Dagmara
www.SubneZakupy.pl

oto link do produktu: "Puszeczka słodkości"
link do strony o Marysi: Marysia Szaraniec


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!