Oryginalna suknia ślubna

Czy suknia ślubna powinna być biała, ewentualnie ecru? My optujemy za suknią, która PASUJE do typu urody Panny Młodej! A ponieważ uwielbiamy rzeczy NIEBANALNE, NOWOCZESNE i ORYGINALNE przedstawiamy odważne Panny Młode w niesamowitych kreacjach!
Jako pierwsza: Kasia z Poznania w przepięknej czarno-białej sukni ślubnej.
Poprosiliśmy Kasię o wypowiedź dla nas. Oto jej relacja z poszukiwań sukni, reakcji gości i o tym, jak oczarowała narzeczonego w dniu ślubu:

Ślubne Zakupy: Kasiu, co skłoniło Cię do wyboru takiej awangardowej kreacji ślubnej?

Kasia: Przyczyną mojego „kontrowersyjnego” wyboru była chęć dopasowania odpowiedniego koloru sukienki i fasonu do mojego typu urody i osobowości. Skoro niekorzystnie wyglądałam w ecru, a biel nie oddawała mojego charakteru, to mój wybór był dla mnie oczywisty. Jak każda kobieta chciałam wyglądać w tym dniu idealnie i pięknie.Ślubne Zakupy: czy w Polsce jest duży wybór takich oryginalnych sukni? jak długo jej szukałaś? polecisz nam jakieś miejsca?

Kasia: Pierwsze kroki po suknie ślubną skierowałam do kilku salonów w Warszawie, jednak nie znalazłam w nich sukni, o której marzyłam, zatem rozważałam też możliwość uszycia sukni na zamówienie pod konkretny projekt.

Czy wybór ciekawych sukni jest duży? Jak dla mnie nie. Wchodząc do kolejnych sklepów, także w Poznaniu odniosłam wrażenie, że wszędzie jest to samo. Kobiety mają na pewno problem z doborem odpowiedniego koloru sukienki.

Dostępne są tylko biele, ecru, odcienie w kolorze szampana, no i czasem spotkać można kolor bordo lub granat.

Niestety kobiety z charakterem lub typem urody, do którego nie pasują wyżej wymienione odcienie, mają duży problem.Ślubne Zakupy: jak myślisz, czy dziewczyny szukają oryginalnych sukienek, czy są raczej tradycyjne?

Kasia: Problem w Polsce polega na tym, że kobiety nadal nie rozważają kupna i dopasowania sukni ślubnej pod swój typ urody i charakteru. Nadal kierują się tradycją. Czyli biel lub ewentualnie złamana biel jest dla nich idealnym wyborem. Niestety często Panie nie zastanawiają się czy wyglądają korzystnie w danym odcieniu i fasonie sukni. Natomiast Panie w sklepach, które powinny pomóc w zakupie idealnie dopasowanej kreacji, „wciskają” klientkom towar średnio do nich pasujący. Jedynym dla nich priorytetem jest sprzedaż sukni.

Istnieją jeszcze „żywe zabobony”, że czarna suknia ślubna przyniesie Pannie Młodej pecha. Niestety kobiety nadal w to wierzą…

Ślubne Zakupy: jak zareagował Twój narzeczony i goście na taką nietypową suknię?

Kasia: Narzeczony zobaczył mnie w niej dopiero w dzień ślubu. Był mną oczarowany. Reakcja gości była bardzo miła, dawno nie nasłuchałam się tylu szczerych komplementów odnośnie mojego wyglądu. Co prawda najbliższą rodzinę przygotowałam na to, że nie będę wyglądać jak standardowa Panna Młoda, zatem wielkiego zaskoczenia nie było

Ślubne Zakupy: czy Twoje wesele także miało nietypowy wystrój? na co postawiłaś?

Kasia: Przede wszystkim nie chcieliśmy z mężem wielkiego wesela. Chcieliśmy eleganckie przyjęcie. Pragnęliśmy, by atmosfera była ciepła, rodzinna, by muzyka lekko sączyła się z głośników, a gości smakowali w miłej atmosferze wino Postawiliśmy zatem na piękne wnętrza, wyśmienite jedzenie i idealnie perfekcyjną obsługę.

Nasz wybór padł na restaurację „Bażanciarnia” mieszczącą się przy poznańskim Starym Rynku. Wybór był trafny My jak i nasi gości byliśmy zachwyceni

Kasiu, dziękujemy za wypowiedź! Życzymy Ci wszystkiego najlepszego na Waszej wspólnej drodze życia, gratulujemy odwagi i wielkiego smaku w doborze Twojej kreacji ślubnej!

Jeśli planujesz lub miałaś na sobie niestandardową kreację ślubną, lub Twoje wesele było urządzone z pomysłem - daj nam znać! Zamieścimy Twoje zdjęcie i opis. Zapraszamy!

foto: narzeczeni.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!