RÓŻE - romantyczne, dekoracyjne, ponadczasowe!

Najpiękniejsze są te prawdziwe, ale niestety nietrwałe, drogie i brudzące. My polecamy sztuczne płatki, które wyglądają jak prawdziwe! są tanie, nie więdną, nie farbują sukni (ważne, jeśli będziecie nimi obrzucani po ślubie).
Można je wykor
zystać na kilka sposobów, efekt będzie zachwycający!


1. ozdoba kościoła - płatki pięknie prezentują się wysypane wzdłuż głównej nawy, po obu stronach ławek lub na trawie na ślubach zorganizowanych na świeżym powietrzu.

2. wyjście z kościoła - przygotujcie płatki w specjalnie do tego przeznaczonych rożkach. Każdy z wychodzących z kościoła gości będzie mógł obsypać Was płatkami - przyjemność sama w sobie! Tylko raz w życiu zdarzy się Wam utonąć w chmurze wirujących, pastelowych płatków! Niesamowite wrażenie, którego nie sposób sobie wyobrazić zanim się go nie doświadczy!


My polecamy płatki w różnych kolorach.


Do kompletu są rożki - przepiękne, ręcznie robione.


Do obsypywania najpiękniej prezentują się płatki w pastelowych kolorach, zbliżonych do naturalnych: różowe, łososiowe, białe, żółte i bordowe.


3. płatki jako ozdoba stołów weselnych!
Możesz też zadbać o to, aby nadać swojemu ślubowi jednolity charakter. Wybierz dodatki w jednym stylu lub kolorze, a całość będzie zauważona i doceniona przez Waszych gości.

Prostym i tanim sposobem jest rozsypanie płatków na stołach weselnych - będą przepiękną ozdobą! Najpiękniej prezentują się w jednym kolorze, wysypane na całej długości stołów.
Pięknie będą komponowały się z główkami róż. Kiedy goście wejdą do sali i zobaczą stoły z tak pięknymi ozdobami- efekt z pewnością zachwyci każdego!

Pamiętacie kadr z filmu American Beauty, gdzie naga dziewczyna leży w wannie pełnej wody i czerwonych płatków róż? Cóż takiego jest w tym , że tak rozpala męskie zmysły??? Możesz wykorzystać pomysł na romantyczną kąpiel we dwoje, z lampką szampana, świecami i ulubioną muzyką w tle. Co prawda nasze płatki nie farbują, ale w tym wypadku zdecydowanie polecamy naturalne:-) pomieszane z różanym pot-pourri ,które sprawi, że przepiękny różany aromat będzie unosił się dłuuuuugo w powietrzu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!